Inžinier vývoja procesov

01.01.2022
Vrbové, Slovensko
Inžinierstvo R&D
Profesionáli, Absolventi

Náplň práce:

  • práca na vývoji nových a zlepšovaní existujúcich procesov v oblasti výkonových polovodičových modulov (bondovanie, spájkovanie, sintrovanie, aplikácia izolačných materiálov)
  • preverovanie nových materiálov a zodpovednosť za ich uvoľnenie do produkcie
  • vykonávanie testov, analýza získaných dát, príprava technických reportov
  • vytváranie a spravovanie ďalšej súvisiacej technickej dokumentácie
  • spolupráca pri riešení reklamácií
  • aktívna komunikácia s členmi medzinárodného tímu
  • dodržiavanie všetkých v spoločnosti implementovaných noriem a štandardov

Požiadavky:

  • vysokoškolské vzdelanie technického zamerania I. alebo II. stupňa
  • aktívna komunikácia v anglickom jazyku
  • aktívna znalosť práce s PC - MS Office
  • znalosť programu SolidWorks, príp. iného 3D CAD systému výhodou
  • znalosť štatistických metód alebo Six Sigma výhodou
  • analytické myslenie, tvorivosť, zodpovednosť
  • schopnosť pracovať v tíme, flexibilita
  • práca vhodná aj pre absolventa; prax v odbore výhodou

Vyhovuje? Pošlite žiadosť už teraz!

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, neváhajte poslať svoj profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Kontakt

Ing. Eva Uhlíková
Telefón: +421 33 3270 205
E-mail: jobs.sksk@semikron.com

SEMIKRON, s.r.o.
Šteruská 3
922 03 Vrbové
Slovensko
Žiadosť

Žiadosť

Uprednostňujeme žiadosti cez e-mail (formát PDF, max. 3 prílohy, max. veľkosť súboru 10 MB).

Spôsob spracúvania informácií

Ochrana osobných údajov

Na zabezpečený prenos Vašej žiadosti cez e-mail ponúkame spôsob šifrovania S/MIME. Nevyhnutné verejné kľúče nájdete v časti zásady ochrany osobných údajov v časti „Vaše údaje/E-mailové žiadosti o pracovnú pozíciu“.

Ponúkame:

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • práca na zaujímavých projektoch s možnosťou sebarealizácie
  • možnosť odborného i kariérneho rastu
  • možnosť využívania cudzích jazykov
  • priateľský, mladý kolektív, moderné pracovné prostredie
  • flexibilný pracovný čas
  • dovolenka nad rámec Zákonníka práce
  • každoročná úprava miezd
  • polročné odmeny
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • zvýhodnené stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
  • príspevky na jazykové školenia
  • široký a zaujímavý sociálny a vzdelávací program

ČO PONÚKAME

Zaujímavé ohodnotenie

Ponúkame spravodlivé a konkurencieschopné mzdy platené načas, prémiu udelenú a vyplácanú 2-krát v priebehu roka, príplatky pre zmenujúcich zamestnancov nad rámec Zákonníka práce.

Pracovné prostredie

Zakladáme si na príjemnom pracovnom prostredí. Snažíme sa vytvárať rodinnú atmosféru, priateľský kolektív, zabezpečiť prácu v čistých a moderných priestoroch.

Flexibilný pracovný čas

Podporujeme možnosť usporiadať si pracovný čas podľa vlastných potrieb a lepšie si zladiť prácu s osobným životom pri pozíciách, pri ktorých je to možné.

Dovolenka nad rámec Zákonníka práce

Zamestnanec má nárok na mimoriadnu dovolenku po odpracovaní určitého počtu rokov.

Zdravotná starostlivosť

Zdravie zamestnancov je jednou z našich priorít. Lekárske prehliadky zabezpečujeme priamo v spoločnosti a 2-krát ročne organizujeme Deň zdravia pre zamestnancov.

Vzdelávanie zamestnancov

Zamestnancom poskytujeme vzdelávanie založené na potrebách konkrétnych pracovných pozícií a oddelení.

Firemná doprava a príspevok na cestovné

Pre zamestnancov zabezpečujeme bezplatnú dopravu zo smerov Lipovník, Malé Ripňany a Borovce, prípadne príspevok na dopravu do zamestnania.

Stravovanie

V priestoroch našej klimatizovanej jedálne je k dispozícii 7 jedál denne, ktoré si možno vychutnať aj na vonkajšej terase. Bezplatný pitný režim je u nás samozrejmosťou.

Sociálny program

Každoročne pripravujeme zaujímavý sociálny program, organizujeme rôzne firemné akcie, kultúrne a športové aktivity.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Ak žiadna z aktuálne uverejnených ponúk nie je v súlade s tým, čo hľadáte, neváhajte sa s nami napriek tomu skontaktovať.

Kontaktovať